bla
OKTATÁSI PROGRAM

A Szitakötő program alapvetése, hogy a környezet fogalmát a természeti környezetnél tágasabban értelmezi; az épített és a szellemi környezeten túl a társadalom egészére, a másik emberre is kiterjeszthetőnek véli. A projekt így nemcsak a veszélyeztetett természeti értékek megismerését és megóvását tartja fontosnak, hanem a szellemi, erkölcsi értékek gondozását is, és kiemelt figyelmet fordít a hátrányos helyzetű gyerekekre.

 

JELENTKEZÉS A 2015/16-ÖS TANÉVRE ITT ELÉRHETŐ

HATÁRIDŐ: 2015. MÁJUS 22.

0-nyito-design_04
0-nyito-design_05
Oktatási Program
Iskolák listája
Továbbképzések
A programban résztvevő iskolák

Intézmény neve: Ország Település
1. Számú Lendvai Kétnyelvű Általános Iskola Szlovénia Lendva (Lendava)
10-es Számú Általános Iskola Románia Szatmárnémeti (Satu Mare)
7-es Számú Általános Iskola (Şcoala Generală Nr.7) Románia Marosvásárhely (Tg-Mureş)
Ábrányi Emil Általános Iskola Magyarország Nyírábrány
Ady Endre Általános Iskola Románia Kalotaszentkirály (Sancraiu)
Ady Endre Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Szlovákia Párkány (Sturovo)
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola Magyarország Algyő
Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyenesdiás, Várvölgy Magyarország Gyenesdiás
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda Magyarország Hencida
ÁMK Vajda János Általános Iskola Magyarország Vál
ÁMK Ványai Ambrus Általános Iskola Magyarország Dévaványa
Áprily Lajos Általános Iskola Románia Praid (Parajd)
Arany János Általános Iskola Magyarország Szeged
Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Magyarország Bag
Arany János Gimnázium és Általános Iskola Diákotthon és Gyermekek Átmeneti Otthona Magyarország Nyíregyháza
Arany János Gimnázium és Általános Iskola, Diákotthon és Gyermekek Átmeneti Otthona Szőlőskerti Angol Kéttannyelvű Tagintézmény Magyarország Nyíregyháza
Arany János Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk és AMI Magyarország Ebes
Bajza Lenke Általános Iskola Magyarország Zsámbok
Balatonfőkajár-Csajág Általános Iskola Magyarország Balatonfőkajár
Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Balatonfűzfő
Bălcescu-Petőfi Általános Iskola Románia Szatmárnémeti
Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola Magyarország Budapest
Bárdos Lajos Általános Iskola Magyarország Hajdúszoboszló
Baross Gábor Általános Iskola Magyarország Budapest
Bartók Béla Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Szlovákia Nagymegyer (Veľký Meder)
Batári Elemi Iskola Ukrajna Batár
Báthory István Általános Iskola Magyar Veszprém
Bátyúi Középiskola Ukrajna Bátyú
Bem József Általános Iskola Magyarország Balatonfüred
Benei Bölcsőde-óvoda Ukrajna Bene
Beregújfalui Általános Iskola Ukrajna Beregújfalu
Bihardiószegi I-VIII osztályos Iskola Románia Bihardiószeg
Biharfélegyházai I-VIII. osztályos Általános Iskola Románia Roşiori (Biharfélegyháza)
Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Magyarország Hajdúnánás
Bolyai János Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Magyarország Debrecen
Borzsovai Általános Iskola Ukrajna Borzsova
Budai - Városkapu Iskola Magyarország Pécs
Budapest XIII. Tankerület Csata Utcai Általános Iskola Magyar Budapest
Cecei Általános Iskola Magyarország Cece
Cholnoky Jenő Általános Iskola Magyarország Veszprém
Csajági Református Általános Iskola Magyarország Csajág
Csanádi Imre Általános Iskola Magyarország Zámoly
Cseh Péter Általános Iskola Magyarország Szokolya
Csongori Általános Iskola Ukrajna Csongor
Csontváry Kosztka Tivadar Általános és Alternatív iskola Magyarország Budapest
Czimra Gyula Általános Iskola Magyarország Budapest
Dacia Gimnázium Románia Marosvásárhely
Darus Utcai Általános Iskola Magyarország Budapest
Deák Ferenc Ált. Iskola Magyarország Veszprém
Deák Ferenc Általános Iskola Tagiskolája Magyarország Felsőnyék
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája Magyarország Debrecen
Dér István Általános Iskola Magyarország Csanádpalota
Derkovits Gyula Általános Iskola Magyarország Budapest
Diadal Úti Ált. Isk. Magyarország Budapest
Dobronaki Kétnyelvű Általános Iskola Szlovénia Dobrovnik-Dobronak
Dózsa György Általános Iskola Magyarország Dunaújváros
dr. Zimmermann Ágoston Ált. Isk. Magyarország Mór
Egrespataki Általános Iskola Románia Egrespatak (Aghireş)
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda Magyarország Orosháza
Eötvös Loránd Általános Iskola Magyarország Balatonfüred
Epreskerti Általános Iskola Magyarország Debrecen
Érmihályfalvi Mezőgazdasági Főgimnázium Románia Érmihályfalva (Valea Lui Mihai)
Érmihályfalvi Zelk Zoltán Általános Iskola Románia Érmihályfalva (Valea Lui Mihai)
Eszenyi Középiskola Ukrajna Eszeny
Európa Gimnázium Románia Marosvásárhely
Farkas Gyula Tagiskola Magyarország Sárosd
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Magyarország Miskolc
Fekete István Általános Iskola Magyarország Szeged
Fekete István Általános Iskola Magyarország Galgamácsa
Fekete István Általános Iskola + Felsőlajosi tagintézmény Magyarország Lajosmizse
Fekete István Általános Iskola (Börzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda és Iskola EGYMI) Magyarország Szob
Fekete István Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola Magyarország Budapest
Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Magyarország Ajka
Felső-Bácskai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Borotai Tagintézménye Magyarország Borota
Felsőszilvási Általános Iskola Magyarország Komló
Fiáth János Általános Iskola Győrság Magyarország Győrság
Fiáth János Általános Művelődési Központ Magyarország Töltéstava
Földváry Károly Általános Iskola Magyarország Tápióbicske
Gálocsi Elemi Iskola Ukrajna Gálocs
Gárdonyi Géza Ált. Isk. Herman Ottó Tagiskola Magyarország Budapest
Gáspár András Általános Iskola Románia Bihar (Biharia)
Gligorije Popov Általános Iskola Szerbia Kisorosz (Rusko Selo)
Gödöllői Waldorf általános iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Magyarország Gödöllő
Gönczy Pál Általános Iskola Magyarország Debrecen
Gróf Bethlen István Általános Iskola Magyarország Inke
Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola Magyarország Nádasdladány
Gyermekek Háza Magyarország Győr
Halábori Általános Iskola Ukrajna Halábor
Hám János Római Katolikus Iskolaközpont Románia Szatmárnémeti (Satu Mare)
Hatvani István Általános Iskola Magyarország Debrecen
Heltai Gáspár Általános Iskola Magyarország Budapest
Herman Ottó Általános Iskola Magyarország Miskolc
Hétvezér Általános Iskola Magyarország Székesfehérvár
Hriszto Botev Általános Iskola Magyarország Veszprém
Hunyadi János Általános Iskola Magyarország Debrecen
Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Halásztelek
Huszár Gál Gimnázium és Általános Iskola Magyarország Debrecen
Huszti Általános Iskola Ukrajna Huszt
II. Rákóczi Ferenc Alapfokú Nevelési-Oktatási Intézmény Magyarország Tokaj
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művéesztoktatási Intézmény Magyarország Téglás
II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Bársony István tagiskola (Sárkeresztes) Magyarország Székesfehérvár
Integrált Közoktatási Intézmény Magyarország Kiskőrös
Ion Creanga Általános Iskola Románia Szatmárnémeti (Satu Mare)
Ivan Goran Kovačić Általános Iskola Szerbia Szabadka
Janikovszky Éva Általános Művelődési Központ Magyarország Kozármisleny
Jász-Nagykun-Szolnok megyei Révay György Óvoda, Ált.Isk., Szakisk., Koll., Ped. Szakszolg és Gyermekotthon Magyarország Tiszaföldvár
Jászsági Apponyi Albert Általános Iskola és AMI Tagintézménye Magyarország Pusztamonostor
Jerney János Ált. Isk. Magyarország Szeged
Jókai Mór Református Általános és AMI Magyarország Miskolc
Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola Szerbia Szabadka ? Vajdaság
József Nádor Általános Iskola Magyarország Üröm
Juhász Gyula Általános Iskola Románia Nagyvárad (Oradea)
Kájoni János Általános Iskola Románia Csíkcsicsó (Ciceu)
Kalász Suli Általános Iskola Magyarország Budakalász
Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola Magyarország Gyöngyös
Kapocs Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola Magyarország Budapest
Karcagi Nagykun Református Iskola Magyarország Karcag
Kastélydombi Általános Iskola Magyarország Budapest
Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Magyarország Miskolc
Kecskeméti Református Általános Iskola Magyarország Kecskemét
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI Ménteleki Általános Iskolája Magyarország Kecskemét
Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola Magyarország Eger
Képes Géza Általános Iskola Magyarország Mátészalka
Kígyósi Általános Iskola Ukrajna Kígyós
Királyhelmeci Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Szlovákia Királyhelmec (Kráľovský Chlmec)
Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda Magyarország Gyomaendrőd
Kiskapusi Általános Iskola Románia Kiskapus (Capusu Mare)
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma Magyarország Kiskunhalas
Kiss Gergely Általános Iskola Románia Backamadaras (Pasareni)
Kodály Zoltán Általános Iskola Magyarország Hatvan
Kodály Zoltán Általános Iskola Gimnázium és Alapfoku Művészetoktatási Intézet Magyarország Székesfehérvár
Kós Károly Általános Iskola Magyarország Budapest
Kossuth Lajos Általános Iskola Magyarország Tiszafüred
Kossuth Lajos Általános Iskola Magyarország Hatvan
Kossuth Lajos Általános Iskola Magyarország Székesfehérvár
Kökönyösi Oktatási Központ Gagarin Általános Iskola Magyarország Komló
Kölcsey Ferenc Általános Iskola Magyarország Szajol
Kölcsey Ferenc Általános Iskola Magyarország Budapest
Kövy Sándor Általános Iskola Magyarország Nádudvar
Középkerti Általános iskola Magyarország Hajdúböszörmény
Központi Általános Iskola, Óvoda Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat Mészöly Géza Általános Iskola Magyarország Sárbogárd
Községi Általános Iskola Magyarország Püspökhatvan
Kürti Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Szlovákia Kürt (Strekov)
Lestár Péter Egységes Középiskola, Szakiskola és Óvoda II. Rákóczi Ferenc Tagiskola Magyarország Kecskemét
Lippay Lajos Alsójászsági Óvodai, Iskolai és Alapfokú Művészetoktatási Központ Magyarország Jászalsószentgyörgy
Lónyay Tivadar I-VIII osztályos Iskola Románia Santion (Biharszentjános)
Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola Magyarország Debrecen
Lórántffy Zsuzsanna Általános Iskola Magyarország Pocsaj
Losonci téri Általános Iskola Magyarország Budapest
Losontzi István Általános Iskola Magyarország Cegléd
Lucreţia Suciu Általános Iskola Románia Nagyvárad (Oradea)
Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Magyarország Szeged
Majsai Úti Általános Iskola Szerbia Szabadka (Subotica)
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet Magyarország Makó
Marcalvárosi Közoktatási Központ Kovács Margit Közművelődési Intézményegység Magyarország Győr
Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Iskolaközpont Szlovákia Komárom (Komarno)
Mátray Gábor Általános Iskola Magyarország Nagykáta
Mátyás Király Általános Iskola Magyarország Csömör
Mátyás Király Általános Iskola Magyarország Pomáz
Mátyás Király Általános Iskola Magyarország Hernádkak
Mecsekaljai Iskola, Pázmány Péter Utcai Ált. Iskola Magyarország Pécs
Mecsekerdő Zrt. Erdészeti Erdei Iskola Magyarország Pécs-Árpádtető
Meseházi Alapítvány Magyarország Békéscsaba
Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola Magyarország Megyaszó
Mezőtúri Általános Iskola, AMI, Óvoda Rákóczi Úti Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskolája Magyarország Mezőtúr
Mezővári II. Rákóczi Ferenc Középiskola Ukrajna Mezővár
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola Magyarország Budaörs
Mircea Eliade Általános Iskola Románia Szatmárnémeti (Satu Mare)
MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar- Angol Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola Magyarország Mezőtúr
Mocsáry Antal Körzeti Általános és Művészeti Iskola Magyarország Karancslapujtő
Móra Ferenc Általános Művelődési Központ Magyarország Mályi
Móra Károly Általános Iskola Szerbia Szaján (Sajan)
Móricz Zsigmond Általános Iskola és Óvoda Magyarország Nagyrábé
Munkácsy Mihály Általános Iskola Magyarország Székesfehérvár
Nagy Imre Általános Iskola Románia Csíkszereda (Miercurea Ciuc)
Nagyberegi Középiskola Ukrajna Nagybereg
Nagydobronyi Középiskola Ukrajna Nagydobrony
Nagykovácsi Általános Iskola Magyarország Nagykovácsi
Nagypaládi Móricz Zs. Középiskola Ukrajna Nagypalád
Nagysándor József Általános Iskola Magyarország Debrecen
Nagyszőlősi Perényi Zsigmond Középiskola Ukrajna Nagyszőlős
Nagyváradi 16-os Általános Iskola Románia Nagyvárad (Oradea)
Napköziotthonos Óvoda és Általános Iskola Magyarország Szendrőlád
Német nemzetiségi Általános Iskola Magyarpolány Magyarország Magyarpolány
Németh Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Magyarország Fót
Németh László Általános Iskola Magyarország Bocskaikert
Neumann János Általános Iskola Magyarország Szombathely
Nevetlenfalui Középiskola Ukrajna Nevetlenfalu
Nicolae Popoviciu Általános Iskola Románia Belényes (Beius)
Nyíregyházi Főiskola Apáczai Csere János Gyakorló Magyarország Nyíregyháza
Nym E Öveges Kálmán Gyakorló Általanos Iskola Magyarország Győr
Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Magyarország Budapest
Orbán Balázs Gimnázium I. Románia Székelykeresztúr (Cristuru-Secuiesc)
Orbán Balázs Gimnázium II. Románia Székelykeresztúr (Cristuru-Secuiesc)
Orosházi Református Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola Magyarország Orosháza
Oroszi Általános Iskola Ukrajna Orosz
Pais Dezső Általános Iskola Magyarország Budapest
Pannónia Általános Iskola Magyarország Budapest
Pápay Ágoston Általános Iskola Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Diákotthon Magyarország Martonvásár
Park Utcai Általános Iskola Magyarország Mohács
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola Magyarország Hajdúszoboszló
Pesthidegkúti Waldorf Általános Iskola, Művészeti Iskola és Gimnázium Magyarország Budapest
Petőfi Brigád Általános Iskola Szerbia Kula
Petőfi Sándor Általános Iskola Magyarország Mór
Petőfi Sándor Általános Iskola Magyarország Szalkszentmárton
Petőfi Sándor Általános Iskola Magyarország Szeged
Petőfi Sándor Általános Iskola Szerbia Újvidék (Novi Sad)
Petőfi Sándor Általános Iskola Magyarország Nemesvámos
Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola Magyarország Szeged
Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr Románia Székelykeresztúr (Cristuru Secuiesc)
Petőfi Sándor ÁMK Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda Magyarország Rábapatona
Petőfi Sándor ÁMK és Könyvtár, Pedagógiai Szakszolgálat Magyarország Csenger
Petőfi Sándor I-VIII Osztályos Iskola Románia Kézdivásárhely (Târgu Secuiesc)
Petőfi Sándor Körzeti Általános Iskola Szerbia Magyarcsernye (Nova Crnja)
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola Magyarország Ráckeresztúr
Radnóti Miklós Általános Iskola Pusztavámi Tagiskola Magyarország Pusztavám
Rakovszky Sámuel Általános és Művészeti Iskola Magyarország Gávavencsellő
Ráti Általános Iskola Ukrajna Rát
Remetekertvárosi Általános Iskola Magyarország Budapest
Rókusi Általános Iskola Magyarország Szeged
Salánki Mikes Kelemen Középiskola Ukrajna Salánk
Sárberki Általános Iskola Magyarország Tatabánya
Sárszentmiklósi Általános Iskola Magyarország Sárbogárd
Scoala Cu Clasele I-IV Csokonai Vitéz Mihály Románia Hegyközkovácsi (Cauaceu)
Şcoala Gimnazială Benedek Elek Románia Cetariu (Hegyközcsatár)
Şcoala Gimnazială Dr. Vasile Lucaciu Románia Szatmárnémeti
SKÁID Petőfi Sándor Tagiskola Magyarország Salgótarján
Sólyom Utcai Óvoda és Általános Iskola Magyarország Szeged
Somi Általános Iskola Ukrajna Som
Stevan Sremac Általános Iskola Szerbia Zenta (Senta)
Stevan Sremac Általános Iskola Thurzó Lajos munkaegység Szerbia Zenta (Senta)
Stevan Sremac Általános Iskola, November 11. munkaegység Szerbia Zenta (Senta)
Szabad Waldorf Általános Iskola Magyarország Szeged
Szacsvay Imre Általános Iskola (George Cosbuc Általános Iskola) Románia Nagyvárad (Oradea)
Szatmárnémeti Református Gimnázium Románia Szatmárnémeti
Széchényi Sándor Általános Iskola és Óvoda Magyarország Nagydorog
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása Közoktatási Intézménye Kossuth Lajos Iskola Magyarország Szeged
Székely Bertalan ÁMK Általános Iskola Magyarország Szada
Székely József Református Általános Iskola Magyarország Szentmártonkáta
Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium Magyarország Budapest
Széna Téri Általános Iskola Magyarország Székesfehérvár
Szent András Általános Iskola Magyarország Szentendre
Szent László Római Katolikus Líceum Románia Nagyvárad (Oradea)
Szent Mária Magdolna Gyakorló Általános Iskola, AMI Magyarország Abaliget
Szent Piroska Görög Katolikus Általános Iskola Magyarország Nyíracsád
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium Magyarország Budapest
Szentistvántelepi Általános Iskola Magyarország Budakalász
Szepsi Csombor Márton Általános Iskola Magyarország Telkibánya
Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Magyarország Darnózseli
Szivárvány Gyermekház Magyarország Pécs
Szoboszló Úti Általános Iskola Magyarország Debrecen
Szombathy Viktor Magyar Tanítási Nyelv? Alapiskola Szlovákia Feled (Jesenské)
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola Magyarország Szeged
SZTE Ságvári Endre Gyakorló Általános Iskola Magyarország Szeged
Szürtei Középiskola Ukrajna Szürte
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Magyarország Szeged
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Magyarország Taksony
Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium Magyarország Budapest
Teleki Blanka Általános Iskola Magyarország Budapest
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Tagintézmény Magyarország Székesfehérvár
Tholdalagi Mihály Általános Iskola Románia Koronka (Corunca)
Tiszaásványi Általános Iskola Ukrajna Tiszaásvány
Tiszabökényi Általános Iskola Ukrajna Tiszabökény
Tiszacsegei Általános Művelődési Központ Fekete István Általános Iskolája Magyarország Tiszacsege
Tiszakeresztúri Általános Iskola Ukrajna Tiszakeresztúr
Tiszasalamoni Általános Iskola Ukrajna Tiszasalamon
Tolnai Utcai Általános Iskola Magyarország Székesfehérvár
Tompa László Általános Iskola Románia Székelykeresztúr (Cristuru Secuiesc)
Tornaljai Gimnázium Szlovákia Tornalja (Tornaľa)
Tóvárosi Általános Iskola Magyarország Székesfehérvár
Türr István Gimnázium és Kollégium Magyarország Pápa
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola Magyarország Budapest
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Magyarország Budapest
Újszilvás ÁMK Széchenyi István Általános Iskola Magyarország Újszilvás
Ungvári 10. Dayka Gábor Középiskola Ukrajna Ungvár
Ungvári Drugeth Gimnázium Ukrajna Ungvár
Váci Mihály Általános Iskola Magyarország Győr
Váci Utcai Ének-Zenei Általános Iskola Magyarország Budapest
Váradi József Általános Iskola Románia Sepsiszentgyörgy (Sf. Gheorghe)
Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda Magyarország Cegléd
Városközponti Iskola Mezőszél Utcai Általános Iskola Magyarország Pécs
Vasadi Általános Iskola Magyarország Vasad
Vásárhelyi Pál Általános Iskola Magyarország Polgár
Vénkerti Általános Iskola, óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Magyarország Debrecen
Vitéz Háry László Általános Iskola Magyarország Gyömöre
VKI Belvárosi Általános Iskolája Magyarország Pécs
Weöres Sándor Általános Iskola Magyarország Gyömrő
Weöres Sándor Általános Iskola és Szivárvány Óvoda Magyarország Gelse
Wesley János Általános Iskola és Középiskola Magyarország Szeged
Zentai Úti Általános Iskola Magyarország Székesfehérvár
Zimándy Ignác Általános Iskola Magyarország Törökbálint
1988 - 2014 Liget Műhely Alapítvány | Impresszum | Hírlevél | Támogatók és Partnerek